Veiling

Kavelnummer 138

Veilingmeester:

Veilingmeester johan

Johan Reitsma

Pootaardappelen 15.000 kg Bintje 35/45

Kavelnummer 138

Deze kavel bevat 15.000 kg Pootaardappelen van het ras Bintje in de maat 35/45 mm. Bied nu op deze kavel 138

Specificaties

Aardappelras Bintje
Gewicht/ hoeveelheid 15000 kg
Maat 35/45 mm
Klasse S
Schurftschaal < 2
Grondnorm Vrij
Zilverschurft < 10%
Uitslag PCR 0
Geteelde regio Noord
Rhizoctonia < 10% licht
Locatie product Zwinweg, Anna Paulowna, Noord Holland
Land van herkomst NL
Verpakking N.o.t.k Pallets en fust zijn voor kosten koper
Oogstjaar 2018
Periode van levering N.o.t.k. Transport kosten zijn voor kosten koper

Opmerking van de aanbieder

Partij staat gesorteerd in de mechanische koeling op 3 graden. Geteeld op zavelgrond in de Oostpolder te Anna Paulowna. Van de partij wordt er komend seizoen ook zelf weer uitgeplant. De partij kan indien gewenst op afspraak worden bezichtigd op locatie.

Aantal keer geboden: 0

Huidige prijs: INLOGGEN

Hoe werkt bieden

Log in om mee te bieden.

ATTENTIE!

De verkoper kan verplicht stellen om consumptie aardappelen door een aangewezen verpakker in te pakken en te behandelen met anti spruit. Extra kosten €0.05/kg (25kg + pallet of jumbo + pallet).

Pootaardappelen worden gesorteerd en verpakt door de producent. (25kg + pallet, 50kg + pallet, jumbo + pallet) Zak en pallet zijn optioneel.

  • Transport
  • Documentatie
  • Op- en overslag
  • Wegen
  • Wassen
  • Verpakken
  • Keuring
  • Export ondersteundende diensten
  • Vraag nu de veilingmeester