Veiling

Kavelnummer 135

Veilingmeester:

Veilingmeester johan

Johan Reitsma

Frites aardappelen 250.000 kg Innovator 35+

Kavelnummer 135

Deze kavel bevat 250.000 kg Frites aardappelen van het ras Innovator in de maat 35+ mm. Bied nu op deze kavel 135

Specificaties

Aardappelras Innovator
Gewicht/ hoeveelheid 250000 kg
Maat 35+ mm
Geteelde regio Noord
Locatie product groningen
Land van herkomst holland
Verpakking los
Onderwatergewicht (gram/ kg) 400
Oogstjaar 2018
Periode van levering maart
Verplicht antispruit nee

Opmerking van de aanbieder

Zeeuwse tarrering

Aantal keer geboden: 0

Huidige prijs: INLOGGEN

Hoe werkt bieden

Minimum prijs/kg: INLOGGEN

Log in om mee te bieden.

ATTENTIE!

De verkoper kan verplicht stellen om consumptie aardappelen door een aangewezen verpakker in te pakken en te behandelen met anti spruit. Extra kosten €0.05/kg (25kg + pallet of jumbo + pallet).

Pootaardappelen worden gesorteerd en verpakt door de producent. (25kg + pallet, 50kg + pallet, jumbo + pallet) Zak en pallet zijn optioneel.

  • Transport
  • Documentatie
  • Op- en overslag
  • Wegen
  • Wassen
  • Verpakken
  • Keuring
  • Export ondersteundende diensten
  • Vraag nu de veilingmeester